GHW2018

GHW2018

GHW2018

GHW2018

ПРАВИЛА УЧАСТІ В ХАКАТОНІ «GLOBAL HACK WEEKEND» 2018


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ1.1. «Global Hack Weekend» (далі Хакатон) – конкурс на визначення кращих ідей/проектів та технологічних рішень. Хакатон орієнтований на молодих фахівців, які навчаються або працюють в сфері сучасних технологій та з корпоративним сектором, і прагнуть знайти команду або ресурси для реалізації своєї ідеї/проекту та технологічних рішень.
1.2. Мета та завдання Хакатону:- Пошук нових ідей та технологій в сфері програмування та інтернету з можливим подальшим впровадженням у господарській діяльності Організатора (за окремою домовленістю з учасником); підтримка творчої молоді України;- зміцнення престижу інтелектуальної діяльності в Україні;- сприяння комунікації між перспективними розробниками та медійним бізнесом в Україні;- заохочення молодих спеціалістів, які прагнуть зарекомендувати себе, показати своє бачення і запропонувати шляхи рішення суспільних проблем за допомогою мобільних технологій;- популяризація сучасних технологій в Україні. 1.3. Організатори Хакатону – ФОП Педенко П.Місцезнаходження Організатора Хакатону: Україна, Kиїв, вул Велика Васильківська 54, кв 55
1.4. Період проведення Хакатону – з 23 по 25 листопада 2018 року (обидві дати включно). Початок 23 листопада 2018 року о 17:00, кінець – 25 листопада 2018 року о 22:00.
1.5. Ментори – сформована Організатором команда спеціалістів, які надаватимуть інформаційно-консультаційні послуги командам впродовж Хакатону та буде оцінювати прототипи технологічних рішень, розроблених Учасниками, обирати фіналістів та переможців Хакатону серед Учасників шляхом закритого голосування. 
1.6. Кількість переможців Хакатону та порядок їх визначення вказуються у відповідних розділах цих Правил.
1.7. Інформація про Хакатон, а також про будь-які зміни умов Хакатону розміщується у глобальній мережі Інтернет на сайті: www.ghw.com.ua

2. ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ ХАКАТОНУ (надалі — Учасник)2.1. Учасником Хакатону може бути будь-яка фізична особа, яка досягла вісімнадцяти років.
2.2. Якщо Учасник не досягнув віку 18 років, він має право брати участь в Хакатоні за умови супроводу одного дорослого, наявності дозволу від батьків, ксерокопії паспорту одного з батьків та ксерокопії свідоцтва про народження.

3. ПОРЯДОК УЧАСТІ У ХАКАТОНІ3.1. Фізична особа вважається Учасником Хакатону після успішного проходження реєстрації для участі в Хакатоні на офіційному веб-сайті Хакатону www.ghw.com.ua з 18 вересня до 23 листопада 00:01 (обидві дати включно) 
3.2. Один Учасник має право презентувати на розгляд аудиторії тільки одну ідею. Для презентації ідеї необхідно підготувати презентацію в google slides або pdf. У випадку, якщо учасник бажає презентувати ідею, він повинен заповнити наступну форму до 23 листопада 00:01: http://bit.ly/2PUZ2XH
3.3. Учасники мають право приходити на Хакатон зі своїми командами, але при цьому кожен Учасник повинен бути зареєстрований окремо.
3.4. Кількість Учасників обмежена — максимум вісім людей в одній команді. Мінімум – двоє.
3.5. Участь у Хакатоні є платною. Вартість перших 100 місць — 300 грн, після їх продажу — 400 грн, останній тиждень до закриття реєстрації — 500 грн. Кількість місць обмежена та продається у порядку черги. Організатори Хакатона не повертають вартість участі Учасника, що сплатив участь у Хакатоні та не прийшов на захід та/або запізнився.
3.6. Існує можливість отримання гранту на безкоштовну Участь у Хакатоні. Умови можна дізнатись, звернувшись безпосередньо до організаторів за адресою moc.liamg%40oknedep.olvap
3.7. Реєстрація осіб як Учасників, що прибули до місця проведення Хакатону, починається 23 листопада 2018 року о 17:00 та закінчується о 19:30 23 листопада 2018 року. Після закінчення реєстрації, особи до участі в Хакатоні як Учасника не приймаються. Особа, що оплатила право на участь у Хакатоні, але за тих чи інших причин не бажає приймати участь в Хакатоні у якості Учасника, така особа має право перебувати на території місця проведення Хакатону, як спостерігач/глядач без прав, що поширюються на Учасників Хакатону.

4. ВИМОГИ ДО ПРОЕКТІВ ХАКАТОНУ4.1. Ідеї проектів та технологічних рішень, які Учасники презентуватимуть на розгляд аудиторії, мають відповідати наступним критеріям:
- Креативність (творчий підхід);- Потенціал використання та подальшого розвитку продукту або технології; 4.2. Організатори Хакатону та Ментори на власний розсуд мають право дискваліфікувати ідеї проектів та технологічні рішення у випадку невідповідності критеріям, вказаним в пункті 4.1. данних правил. Також організатори Хакатону та ментори мають право не допускати в роботу проекти, які суперечать загальноприйнятим моральним та культурним цінностям, включають контент сексуального, порнографічного характеру, розпалу міжрасової або міжнаціональної ворожнечі, суперечать діючому законодавству України. 
5. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ХАКАТОНУ5.1. Місце проведення Хакатону – Україна, м. Київ, пр. Вернадського, 32 В, Кінопавільйон
5.2. Хакатон складається з наступних етапів:1 етап: Відбірковий - пітчинг ідей проектів та формування команд, які спільними зусиллями працюватимуть над розробкою ідей проектів та технологічних рішень;2 етап: Розробка в командах за підтримки Менторів ідей/проектів, які успішно пройдуть Відбірковий пітчинг ідей та вибір з них 16 кращих проектів – фіналістів;3 етап: Фінальна презентація 16 готових прототипів проектів та технологічних рішень, а також визначення переможців Хакатону. 
6. ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП ХАКАТОНУ.6.1. Перший, відбірковий етап Хакатону розпочнеться о 19:00 23 листопада 2018 року у вигляді пітчингу ідей/проектів та технологічних рішень;
6.2. Для підготовки своєї ідеї або технологічного рішення для пітчингу, Учасник має підготувати її презентацію на 3 хвилини, впродовж яких він має розказати наступне:1. Назва проекту/ технологічного рішення2. Суть проекту/ технологічного рішення3. Команда, яка вже є4. Команда, яка ще потрібна
6.3. Для кращої презентації ідеї проекту або технологічного рішення для пітчингу ідей кожен Учасник має право підготувати презентацію на декілька слайдів та надіслати її Організаторам не пізніше 23 листопада 00:01 за допомогою наступної форми: http://bit.ly/2PUZ2XH.
6.4. Після презентації своєї ідеї проекту/ технологічного рішення на пітчингу Учасник має бути готовий відповідати на запитання Організаторів, Менторів та інших Учасників Хакатону.
6.5. Після презентації своєї ідеї проекту/ технологічного рішення на пітчингу, Учаснику надається фліпчарт з тезами його ідеї проекту. Учасники розвішують листи з описами ідей по стінах, для того, щоб інші Учасники могли знайти для себе цікаву ідею і долучитися до її розробки на другому етапі Хакатону, написавши на папері своє ім'я та контакти. 
6.6. Ідеї проектів/ технологічних рішень, які зберуть 2 до 8 людей у свою команду та пройдуть процедуру пітчингу перед командою Менторів та Організаторів Хакатону, проходять до Другого етапу Хакатону – до процесу розробки ідей проекту у командах за підтримки Менторів Хакатону. 
7. ДРУГИЙ ЕТАП ХАКАТОНУ7.1. Другий етап Хакатону розпочинається 23 листопада о 22:00 і триває до 25 листопада 15:00. Він являє собою розробку ідей проектів/ технологічних рішень у командах за підтримки Менторів Хакатону.
7.2. 25 листопада об 11:00 усі команди Учасників надають на розгляд Менторів прототипи проектів/ технологічних рішень. Після розгляду прототипів проектів/технологічних рішень відбувається закрите голосування Менторів, за результатами якого, з усіх наданих проектів будуть відібрані 15 ідей проектів/технологічних рішень. Також, одному з проектів окрім 15 обраних, на розсуд менторів буде надана “wild card” - несподіваний дозвіл стати 16ю командою у фіналі.
7.3. Учасники команд 16 проектів переможців даного етапу зобов'язуються відповідно до вимог Організатора Хакатону доопрацювати надану версію проекту/ технологічного рішення та надати її не пізніше 17:00 25 листопада для фінальної презентації.
7.4. Перелік Учасників Хакатону переможців закритого голосування даного етапу буде оголошено до 15:00 25 листопада.

8. ТРЕТІЙ ЕТАП ХАКАТОНУ8.1. Третій етап Хакатону відбудеться у вигляді фінальної презентації проектів та технологічних рішень командами Учасників Хакатону та розпочнеться о 17:30 25 листопада 2018 року.
8.2. Ментори розглянуть доопрацьовані версії прототипів проектів/ технологічних рішень на свій розсуд, з урахуванням встановлених пунктами 4.1. і 4.2. даних Правил зазначених вище Вимог до проектів Хакатону.
8.3. За результатами презентацій 16 доопрацьованих версій проектів/ технологічних рішень, Ментори Хакатону на власний розсуд шляхом проведення другого закритого голосування визначать трьох переможців Хакатону, чиї фінальні роботи найбільшою мірою відповідають вимогам, зазначеним в п.4.1. і 4.2 Вимог до проектів Хакатону. 9. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ9.1. Ментори Хакатону визначають переможців Хакатону шляхом двох закритих голосувань:1 закрите голосування після роботи команд Учасників Хакатону над проектами, відбір 16 проектів-фіналістів у другому етапі Хакатону;2 закрите голосування після фінальної презентації проектів/технологічних рішень командами Учасників Хакатону, вибір переможців у третьому етапі Хакатону.
9.2. При проведенні закритого голосування кожен Ментор може віддати тільки один голос за кожен проект. Підрахунок голосів буде проводитися на підставі піднятої руки.
9.3. Імена Переможців Хакатону будуть оголошені 25 листопада о 22:00.
9.4. Рішення менторів перегляду, оскарженню, роз’ясненню не підлягає. 10. ПРАВО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІОрганізатор підтверджує та гарантує, що права інтелектуальної власності на створені Учасниками матеріали в результаті їх участі у Хакатоні належатимуть лише Учасникам.
11. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ11.1. Під час реєстрації для участі в Хакатоні, Учасник Хакатону надає Організатору Хакатону свою згоду на обробку, наданих при реєстрації і / або згодом при проведенні Хакатону персональних даних, включаючи прізвище, ім'я, по батькові, місце роботи, посаду, номери засобів зв'язку та адресу електронної пошти, для цілей організації і проведення Хакатону, що включає передачу персональних даних Організатору Хакатону, а також, в разі обрання Учасника переможцем Хакатону, - публікацію його прізвища, імені та по батькові, інших наданих Учасником даних на Інтернет-сторінці Хакатону.
11.2. Суб'єкти персональних даних користуються правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року. 12. ЗАКОНОДАВСТВО ТА ВИРІШЕННЯ СПОРІВУсі спори, пов'язані з Хакатоном, будуть вирішуватись шляхом переговорів між Організаторами та Учасником та будуть регулюватися законодавством України. Всі Учасники погоджуються на виняткову юрисдикцію України. 13. ІНШІ УМОВИ13.1. Під час реєстрації для участі в Хакатоні, Учасник погоджується з умовами цих Правил та зобов'язується виконувати їх. Невиконання умов цих Правил є підставою для дискваліфікації Учасника.
13.2. Організатори Хакатону можуть вносити будь-які зміни та/або доповнення у ці Правила у порядку, встановленому законодавством України. 13.3. Ці Правила так само як і зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення на сайті www.ghw.com.ua 13.4. Порядок здійснення інших процедур, що не встановлений цими Правилами, встановлюється іншими локальними документами Організатора, або шляхом прийняття оперативних рішень у ході реалізації Хакатону, враховуючи принципи доцільності, справедливості та розумності. 13.5. Організатори Хакатону не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організаторів Хакатону обставини. 13.6. У разі визнання будь-якого положення цих Правил недійсним всі інші положення залишаються в силі. 
14. ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ14.1. Фінансування Хакатону можуть здійснюватися за рахунок: спонсорських, благодійних та інших надходжень, не заборонених чинним законодавством України. 14.2. Інформаційна підтримка: місцеві засоби масової інформації та соціальні мережі Інтернет. 
15. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:Офіційний сайт Хакатону: www.ghw.com.uaКонтактна особа Організатора: Павло Педенкое-mail: moc.liamg%40oknedep.olvapМоб.тел.: +38 063 318 09 79